ការអភិរក្សសត្វដំរី និងវប្បធម៌ជុំវិញសត្វដំរី គឺជាកិច្ចការដ៏លំបាកដែលធ្វើឡើងដោយសមាគមអៃរាវត្តា អស់រយះពេលជិតដប់ឆ្នាំមកហើយ។ ជំរុំដំរីជំនាន់ថ្មី ដែលជាជម្រើសប្រកបដោយក្រមសីលធម៌ និងការទទួលខុសត្រូវចំពោះវិស័យទេសចរណ៍ ដែលគេចផុតពីទេសចរណ៏ក្រុមធំៗ។ អៃរាវត្តា គឺជាកន្លែងដែលស្វែងរកតុល្យភាពលើសពីអ្វីៗទាំងអស់។ រវាងព្រៃកាទៀង ដែលជាជម្រក និងចិញ្ចឹមសត្វដំរីរបស់យើង និងមជ្ឈមណ្ឌលដែលយើងធ្វើការជាមួយវាជារៀងរាល់ថ្ងៃ យើងធានាបាននូវលក្ខខណ្ឌរស់នៅប្រកបដោយសុខភាពល្អ និងធម្មជាតិ។ ប៉ុន្តែក៏មានទំនាក់ទំនងជាអចិន្ត្រៃយ៍ជាមួយមនុស្សផងដែរ ដោយផ្អែកលើទំនៀមទម្លាប់ខ្មែរ ក៏ដូចជានៅលើការបង្រៀនរបស់អ្នកជំនាញដំរីដ៏ល្អបំផុតផងដែរ។ គោលបំណងរបស់ យើង គឺ ចង់ប្រគល់ កន្លែង របស់ វា ទៅ ឲ្យ ដំរី វិញ។
ប្រទេសដែលបំភ្លេចប្រវត្តិសាស្ត្រ និងប្រពៃណីរបស់ខ្លួន គឺជាប្រទេសដែលបែកបាក់គ្នា នៅក្នុងមធ្យោបាយដ៏តូចរបស់យើង យើងកំពុងធ្វើការដើម្បីព្យាបាលរបួសទាំងនេះ។
កិច្ចការពារសត្វដំរីមានចំណាយច្រើនណាស់! សូមលោកអ្នកមេត្តាជួយកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងអភិរក្សរបស់យើងដោយក្លាយជាសមាជិកកិត្តិយសរបស់សមាគមអៃរាវត្តា ! សមាជិកភាពកិត្តិយសមាន 3 ជម្រើសផ្សេងគ្នា៖ កម្រិតបឋម កម្រិតមធ្យម និងកំម្រិតឧត្តម។